BASSEINID

tervenemine läbi vee

Sisebassein

Meie veekeskuse basseini mõõtmed on 6×12 meetrit, mis sobib ideaalselt nii suplejatele, võimlejatele kui ka niisama veemõnude nautlejale. Kindlasti tasub proovida ka sealseid arvukaid massaažidüüže. Veetemperatuur suures basseinis on umbes +28 °C.

Välibassein

Aastaringselt avatud soojendusega välibassein on mõõtmetega 3×6 m. Välibassein on ümbritsetud laudisest terrassiga, kuhu on paigutatud lamamistoolid – ideaalne suvisteks päikesevannideks.

Mullivann

Veemassaaž mõjutab närvisüsteemi – aitab tõsta tuju ja hajutada stressi, samuti on tõestatud hea mõju unetuse puhul. Mullivannis mõnuledes ei tule me sageli selle pealegi, et peale lõõgastuse on see kasulik ka meie füüsilisele tervisele. Veemassaaž avaldab tugevat mõju seedimisele ja parandab soolestiku tööd, samuti on sel tõestatud positiivne mõju naha tervisele, eriti, kui on probleeme põletike, vistrike, seenhaiguste ja allergiaga. Mullivannid on põhjendatult sportlaste lemmikud – vibratsioon vannis vähendab lihasvenitusi, vähendab survet veresoontele ja ühtlasi annab panuse ka terve vereringe paranemisele. Samuti aitab mullivann eemaldada lihaskudedest piimhapet, mis koguneb sinna treeningute järel.

Külmaveeaugud

Kuuma leiliga on aastasadu käinud käsikäes karastus külmas vees või lumes. Selline kontrast
tugevdab organismi vastuvõimet haigustele. Külmaveeaugud on meeste ja naiste Soome saunade vahetus läheduses.

Jälgi meid Instagramis
#johanspa