HOTELL

meeldejääv ja mitmekülgne, ent lihtne ja privaatne

Oleme mitme põlvkonna saarlased, seega on Saaremaa olemus meile tugevalt sisse kodeeritud. See on ka põhjus, miks hotell on tugevalt inspireeritud Saaremaast: meeldejääv ja mitmekülgne, kuid lihtne ja privaatne.

Ole valmis kuulsaks saarlaste külalislahkuseks, sest Johan SPA Hotell on pereettevõte. Lugu sai alguse perekonnast, kes armus Kuressaare vanalinna väärikasse hoonesse ning hakkas unistama külaliste vastuvõtmisest, kes saaksid mugavalt peatuda linna südames ning avastada Saaremaa võlu. Nii avati 1998. aastal Johani Hotell. Täna asuvad selles ajaloolises hoones meie Standard klassi toad.

2007 aasta oktoobris avasime Johan SPA Hotelli – valmis uus hoone koos Superior klassi tubade, saunade, basseinidega, restoraniga, konverentsisaalide, ilu- ja kehahooldussalongiga, välibasseiniga, väliterrassi ja katuseterassiga.
Johan Spa Hotell võitis samal aastal Kuressaare Arhitektuuri-ja sisekujunduse aastapreemia.
2017 aasta juunis valminud apartemendid Johan Spa Hotelli sisehoovis on mõeldud eelkõige peredele, kes peavad lugu ruumikusest ja enda kööginurgast.

Pidades silmas, et mälestused on inimese väärtuslikum vara, teeme kõik, et meie külalised tunneksid meie juures end alati oodatult ja mugavalt, pakkudes elamusi tõelise hoole ja armastusega.

Jälgi meid Instagramis
#johanspa