NÄOLE JA KAELALE

ilus nahk vajab pühendumist, mitte imesid

Sothys Detox näohoolitsus 60 min

85€

Energiat lisav hooldus aitab nahal end kaitsta keskkonna kahjulike mõjude eest, mis võivad põhjustada naha enneaegset vananemist. Intensiivhoolduses sisalduv eksklusiivne aktiivainete trio: leedrimari-eleuterokokijuur- peptiidid. Kaitseb nahka saaste eest, väljutab jääkaineid, tugevdab naha kaitsevõimet ja suurendab rakkude energia taset.

Sothys niisutav näohoolitsus 60 min

65€

Sobib nii kuivale kui ka kombineeritud nahale. Täiuslik hoolitsus näonahale, mis januneb niiskuse ja värskuse järele. Pärast naha sügavpuhastust, toitvat massaaži ning rikkalikku maski on nahk küllastunud niiskusest.

Sothys näohoolitsus meestele 50 min

60€

Baashooldus meestele väljutab toksiine, muudab jume laitmatuks, naha nõtkemaks ning lõõgastab. Spetsiaalselt meestele loodud tõhusalt lõõgastav ja sügavpuhastav hoolitsus lõpeb rahustava ja pehmendava kummimaskiga.

Sothyse hooajaline näohoolitsus 45 min

59€

Hapnikuga rikastav hooajaline näohooldus. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja eriti nahale, mis on tuhm ja väsinud ning vajab kirkust ja sära. Kiire nahka hapnikuga rikastav hooajaline hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele – nahk on lõõgastunud ja värske.

Noorendav kullahoolitsus 60 min

60€

Võimas näoprotseduur, mille tulemused on märgatavad kohaselt. Hooldus pleegitab ja noorendab nahka märgatavalt, aeglustab vananemisprotsessi tänu rikkalikule vitamiinide – eriti C-vitamiini – sisaldusele.

Meemassaaž näole 30 min

38€

Mesi loodusliku iluabivahendina on kasutusel aastasadu ning seda põhjusega – mett nimetatakse looduslikuks naha toitjaks-desinfitseerijaks, ühtlasi on meel head koorivad omadused. Kooskõlas spetsiaalsete massaaživõtetega on tulemuseks põhjalikult puhastatud, toniseeritud ja toidetud nahk, mille lihaskiht on toonuses ning verevarustus paranenud.

Näomassaaž 30 min

36€

Näomassaaž on üks efektiivsemaid enneaegse nahavananemise vastaseid vahendeid. Massaaž parandab naha jumet, aitab näolihastel lõdvestuda ning seega naha elastsust säilitada ja parandada. Aitab ära hoida enneaegsete kortsude teket ja naha lõtvumist.

Jälgi meid Instagramis
#johanspa