JALGADELE JA KÄTELE

aeg Sulle endale on vajalikkus, mitte luksus

Looduslik noorendav kätehoolitsus 45 min

38€

Kompaktne kätehoolitsus, mis hõlmab endas käte koorimist, massaaži, toitvat maski ning kreemitamist. Tulemuseks niisutatud, nooruslikumad ja kaitstud käed.

Värskendav hoolitsus jalgadele 45 min

42€

Tänu naturaalsetele aktiivainetele ja eeterlikele õlidele pakub hoolitsus jalgadele kergendust, leevendust ja abi, sisaldades vajalikke vitamiine ja mikroelemente, omades põletikuvastast ja antiseptilist toimet. Hoolitsus sisaldab koorimist, massaaži, maski, kreemitamist.

Jalatallamassaaž 30 min

40€

Jalataldu mõjutatakse spetsiaalsete massaaživõtetega, mis parandavad vereringet, kiirendavad ainevahetust, vähendavad stressi.

Tai jalatalla punktmassaaž 45 min

55€

Tai jalamassaaž eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab ka sügava lõdvestuse ning avaldab väga head mõju närvisüsteemile, aitab unehäirete korral. Jalatallal paikneb palju närvilõpmeid. Mõjutades vastavaid tsoone ja punke, saab tõsta organismi vastupanuvõimet, saavutada märgatavat positiivset muudatust organismis, maandada stressi, tõsta organismi toonust.

Spa pediküür 60 min

48€

Põhjalik hoolitsus, mis sisaldab rahustavat jalavanni, lõõgastavat massaaži jalgadele ja pediküüri, mille käigus eemaldatakse surnud naharakud ja korrastakse küünenahad. Pediküüri lõpus kantakse jalgadele niisutav ja jahutav kreem. Spa pediküür ei sisalda varbaküünte lakkimist.

Jälgi meid Instagramis
#johanspa