TOAD

mugavus, kus mõeldud kõigi vajadustele

Täna on hotellis ootamas Sind kokku 59 erilist tuba, millest sobivaima leiab iga külaline.
Kõikide toatüüpide hinnas sisaldub piiramatu spaamõnude kasutus Johan Spa Hotelli vee- ja saunakeskuses, mis on avatud igapäevaselt 08:00-22:00.
Välja arvatud kööginurgaga külaliskorteritele, sisaldub tubade hinnas rikkalik buffet hommikusöök restoranis Pähkel.

Tuppa on võimalus tervituseks tellida lisaks jookidele puuvilja-, juustu- või makroonide ning trühvlitega romantilisi vaagnaid.

  • 21 Standard kahekohalist tuba
  • 3 Standard ühekohaline tuba
  • 1 Standard peretuba
  • 21 Superior kahekohalist tuba
  • 3 Juunior Sviiti
  • 1 Sviit
  • 1 Saunasviit
  • 1 Peresviit
  • 8 Kööginurgaga külaliskorterit

Standard toad

Standard toad koos asuvad 1998. aastal avatud ja 2021. aastal kapitaalselt renoveeritud hotelli ajaloolises osas, mis on ühendatud maja uuema poolega.

Toad on kujundatud modernses skandinaavialikus stiilis, rõhudes looduslähedusele. Kõigi Standard tubade põhiliseks sisekujunduslikuks elemendiks vineer. Nii erinevad detailid, kui ka mööbel on valmistatud Eesti disainmööbli tootja Radise poolt, kelle üheks eesmärgiks tube sisustades oli väärtustada kohalikku omapära ja säästa loodust – väärtused, mis meile Johan Spa Hotellis on väga tähtsad.

Kuigi siinsed 15m² suurused numbritoad on enamasti väiksemad, kui Superior klassi toad, on tubades olemas kõik Teie mugavusteks vajalik: dušiga vannituba, hommikumantlid ja sussid, föön, laiekraantelerid kaabeltelevisiooniga, otsevalimisega telefon, tasuta WiFi ja avatavad aknad.

Standard peretuba

Hoone teisel korrusel asuv 40m² suurune Standard peretuba hõlmab endas kahte eraldiseisvat tuba, kus on laia voodiga magamistuba ning elutuba, kus on lahtikäiv diivan.

Saunasviit

Esimesel korrusel asuvas 60m² suuruses saunasviidis on lisaks laiale voodile ka lahtikäiv diivan.

Külaliste päralt on kompaktne kööginurk ning lisaks dušiga vannitoale asub sviidis lisaks privaatne saun.

Peresviit

Esimesel korrusel ekstra ruumikas eraldiseisva sissepääsuga 70m² suuruses peresviidis on vannituba dušiga, laia voodi ja garderoobiga magamistuba ning ruumikas elutuba, kus on täisvarustatud kööginurk ning lahtikäiv diivanvoodi.

Superior toad

Superior klassi toad koos Juunior Sviitide ja Sviidiga asuvad hotelli uuemas, 2007. aasta lõpus valminud osas, mis said põhjaliku uuenduse 2021. aastal.

Umbes 20m² suurused toad on avarad ja valgusküllased. Rõhudes looduslähedusele, on kõigi Superior klassi numbritubade läbivaks sisekujunduslikuks elemendiks puit ning betoonist seinad/laed. Vaatamata betooni esmasele jõulisusele, mõjub ta sisekujunduslikult aga üllatavalt hubaselt ja kordumatult.

Tubades on tsentraalne konditsioneer, dušiga vannituba, hommikumantlid ja sussid, föön, kapselkohvimasin, laiekraanteler kaabeltelevisiooniga, otsevalimisega telefon, tasuta WiFi, avatavad aknad.

Juunior Sviit

Juuniorsviidid on avaramad, 22m², kahes neist on vanniga vannituba ja eraldi tualett, lahtikäiv tugitool või diivan.

Tubades on tsentraalne konditsioneer, dušiga vannituba, hommikumantlid ja sussid, föön, kapselkohvimasin, laiekraanteler kaabeltelevisiooniga, otsevalimisega telefon, tasuta WiFi, avatavad aknad.

Sviit

25m² suuruses Sviidis eraldab magamis- ja elutuba seinaosa. Arvar vannituba vanniga, eraldi tualettruum. Akendest avaneb vaade ühele Kuressaare vanimale tänavale.
Tubades on tsentraalne konditsioneer, dušiga vannituba, hommikumantlid ja sussid, föön, kapselkohvimasin, laiekraanteler kaabeltelevisiooniga, otsevalimisega telefon, tasuta WiFi, avatavad aknad.

Külaliskorterid

2017. aasta juunis valminud külaliskorterid jagavad aadressi Johan Spa Hotelliga,
paiknedes hotelli sisehoovis ühekorruselises hoones. Tubade sisekujunduses kohtub looduslähedane rustikaalsus tänapäevaste lahendustega. Apartemendid suurusega 27-43 m2 on eriti sobilikud peredele, kuna igaühes on lisaks Queen size voodile lahtikäiv diivanvoodi, kõigi vajalike vahenditega varustatud kööginurk ja söögilaud.

Igas külaliskorteris on privaatne vannituba, hommikumantlid ja sussid, föön, laiekraantelerid kaabeltelevisiooniga, otsevalimisega telefon, tasuta WiFi, avatavad aknad.

Lisaks stuudiokorteritele on saadaval 3 kahetoalist apartmenti ning Deluxe-apartment, mida eristab vanniga magamistuba.

Kõik külaliskorterite külalised saavad nautida spaamõnusid Johan Spa Hotelli vee-ja
saunakeskuses.

Jälgi meid Instagramis
#johanspa